Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/opelnet/public_html/wp-config.php:1) in /home/opelnet/public_html/wp-includes/feed-rss2.php on line 8
opel beyin tamiri http://opelelektronik.net Talat Usta - 0533 335 59 85 Sun, 12 Feb 2017 15:23:35 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.7.18 Opel Kullanıcıları Dikkatine… http://opelelektronik.net/2017/02/12/opel-kullanicilari-dikkatine/ Sun, 12 Feb 2017 15:13:27 +0000 http://opelelektronik.net/?p=27

]]>
Opel Beyin Tamiri http://opelelektronik.net/2016/12/10/opel-beyin-tamiri/ Sat, 10 Dec 2016 19:37:38 +0000 http://opelelektronik.net/?p=22 Opel Aracınızın ELEKTRONİK aksamı ile alakalı; beyinler, modüller, kontrol üniteleri gibi parçalarınızda kesin çözüm için GARANTİLİ hizmet veren Opel Elektronik uzmanlarını tercih edin. Opel Yetkili servisler dahil bir çok özel servis ve bireysel kullanıcılara garantili hizmet veren Opel Elektronik kurucusu TALAT KAPLAN 25 yıllık elektronik ve 15 yıllık Sadece Opel Elektronik tecrübesi ile siz müşterilerimize garantili çözüm sunmaktadır.

Türkiye’nin her yerinden talepler doğrultusunda hizmet sunan Opel Elektronik, en son sistem ve en güncel yazılım ve ekipmanı bünyesinde barındırmakta, ayrıca teknolojiyi yakından takip ederek gerekli olan yenilikleri de bünyesine eklemeye devam etmektedir.

Verdiğimiz Hizmetlerin Bir Kısmı Aşağıda Listelenmiştir.

Opel Astra H Yol Bilgisayarı Tamiri
Opel Astra H Yol Bilgisayarı Arıza Tespiti
Opel Astra H Beyin Tamiri
Opel Astra H Beyin Arıza Tespiti
Opel Astra H Sigorta Kutusu Tamiri
Opel Astra H Sigorta Kutusu Tamiri
Opel Astra H Body Kontrol Ünitesi Tamiri
Opel Astra H Cim Tamiri
Opel Astra H Cim Arıza Tespiti
Opel Astra H Motor Beyni Arıza Tespiti
Opel Astra H Motor Beyni Tamiri
Opel Astra H Body Kontrol Ünitesi Arıza Tespiti
Opel Astra H Body Kontrol Ünitesi Tamiri
Opel Astra H Enjeksiyon Beyni Arıza Tespiti
Opel Astra H Enjeksiyon Beyni Tamiri
Opel Astra H KM Gösterge Ekranı Arıza Tespiti
Opel Astra H KM Gösterge Ekranı Tamiri
Opel Astra H ABS Beyni Arıza Tespiti
Opel Astra H ABS Beyni Tamiri
Opel Astra H Vites Seçici Arıza Tespiti
Opel Astra H Vites Seçici Tamiri
Opel Astra H Şanzıman Beyni Arıza Tespiti
Opel Astra H Şanzıman Beyni Tamiri
Opel Astra H Vites Robotu Arıza Tespiti
Opel Astra H Vites Robotu Tamiri
Opel Astra H İmmoblizer Arıza Tespiti
Opel Astra H İmmoblizer Tamiri
Opel Astra H Anahtar Arıza Tespiti
Opel Astra H Anahtar Tamiri
Opel Astra H Konfort Beyni Arıza Tespiti
Opel Astra H Konfort Beyni Tamiri
Opel Astra H Direksiyon Pompası Arıza Tespiti
Opel Astra H Direksiyon Pompası Tamiri
Opel Astra H Direksiyon ESP Arıza Tespiti
Opel Astra H Direksiyon ESP Tamiri
Opel Astra H Anahtar Kodlama
Opel Astra H Diagnostik Test Arıza Tespiti

opelbeyintamiri.fw_

Untitled-1.fw_1

]]>
Opel F Arızası Tamiri http://opelelektronik.net/2016/12/10/opel-f-arizasi-tamiri/ Sat, 10 Dec 2016 19:35:42 +0000 http://opelelektronik.net/?p=20 Opel F Arızası Nedir?

Opel gösterge ekranındaki “F” uyarısının birden çok sebebi olabilmektedir. Genel açılımı ise yarı otomatiklerde karşılaşılan şanzıman arızasıdır. Belli başlı sebepleri aşağıda listelenmiştir.

*Debriyaj baskı balata sorunu,

*Şanzıman beyni arızası,

*Yazılım ve programlama hataları,

*Zayıf akü sorunu,

*Şanzıman debriyaj aktivatörü mekaniksel arızası,

*Şanzıman Robotları arızası,

F arızasını oluşturan temel başlıca sebeplerdendir. Ekranda F yazısı ile karşılaştığınızda, eğer seyahat halinde iseniz ilk iş olarak aracı müsait bir yere çekmeniz olacaktır. Belli bir süre bekleyip tekar aracı çalıştırdığınızda arıza yazısı artık çıkmıyor olabilir. Bu da aracınızı gitmek istediğiniz yere kadar sizi ulaştırmaya imkan sağlayacaktır. Ancak “F Arızası” veren bir araç yazı silinmiş olsa dahi yine arızayı vermeye devam edecektir, “F arızası” tamiri yapılmadıkça kendi kendine düzelmez. F arızasının tek çözümü sırası ile, şanzıman beyni kontorlü, debriyaj aktivatörü kontrolü, şanzıman robotları kontrolü, programlama testleri, olarak devam eden süreçlerden oluşur. Eğer yine hataya devam ediyor ve araç tekrar programlanmayı kabul etmiyorsa son olarak debriyaj baskı balata ve şanzıman mekaniği kontrolü yapılmaktadır.

IMG_2536     IMG_2537     IMG_2534

Ekonomik açıdan bakıldığında yenisi ile değiştirilme maliyetinden çok çok daha ucuza tamir edileceğinden, tamir yoluna gitmek kullanıcı dostu bir yöntemdir.

Opel Elektronik tamir konusunda opel kullanıcılarına GARANTİLİ HİZMET verdiğinden aracınızın tekrar aynı arızayı vermesi durumunda tamir edilen noktalar tekrar kontrol edilir ve aynı yerden arıza verdiyse arıza üctretsiz olarak onarılır.

Eğer farklı bir noktadan arıza verdiyse tespiti yapılarak arıza bilgisi araç kullanıcısına bildirilir ve durumun en ekonomik yoldan çözümü sağlanır.

Aracınız F uyarısı veriyorsa

Garantili ve Kesin Çözüm İçin Opel Elektronik’e gelin

Opel Elektronik

www.opelelektronik.com

212 924 80 75 

]]>
Opel Direksiyon Kolonu Tamiri http://opelelektronik.net/2016/12/10/opel-direksiyon-kolonu-tamiri/ Sat, 10 Dec 2016 19:34:14 +0000 http://opelelektronik.net/?p=17 Opel Direksiyon Kolonu Tamiri
21 Kasım 2015 | Yorum Yapılmamış
Opel direksiyon kolonu tamirinde öncelikle elektrikli direksiyon kontrol modülü ve kolon komple özel test cihazlarımıza bağlanarak arızanın kaynaklandığı sorun tespit edilir. Tespit edilen arızanın muhteviyatına göre EPS kolonu araçtan sökülerek çalışma tezgahımıza alınır. Sadece EPS kolon tamiri için özel olarak temin ettiğimiz yazılım ve özel ekipman ile arızalı olan EPS Kolonu’nun onarımı yapılır.

Türkiye’de sadece Opel Elektronik’te mevcut olan EPS TEST SİMİLATÖRÜ’müz sayesinde, yazılımsal ve donanımsal olarak EPS direksiyon kolonu belirli sürelerde teste tabi tutulur.

Testleri başarılı olarak geçen EPS direksiyon kolonu aracın üzerine monte edilerek araç üzerindeki diğer ayarlamalardan sonra gerçek ortamda test sürüşüne tabi tutulur.

Tamir aşaması tamamlanan EPS Direksiyon Kolonu firmamız tarafından garanti altına alınmaktadır.

Ayrıca EPS Direksiyon Kolonu tamiri için aracın firmamıza gelmesi gerekmemektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun EPS Direksiyon kolonu^nu söktürerek bize gönderebilirsiniz.

EPS Direksiyon Kolon Tamiri’nde Türkiye’nin en büyhük firmalarına da çözüm ortağı olan firmamız kazasız ve hayırlı sürüşler diler.

Opel Beyin Tamiri

Opel EPS Tamiri

www.opelbeyintamiri.net

]]>
Opel Beyin Tamiri Uzmanı http://opelelektronik.net/2016/12/10/opel-beyin-tamiri-uzmani/ Sat, 10 Dec 2016 19:32:38 +0000 http://opelelektronik.net/?p=15 Opel beyin tamiri konusunda yaşadığınız tüm sorunların cevabını alabileceğiniz tek adrestir opel elektronik. En sık rastlanan sorunlardan hiç bilinmeyen sorunların çözümüne kadar bütün opel elektronik arızalarını tamir etmeye devam ediyoruz.

Opel Elektronik
0533 335 59 85
www.opelelektronik.net

opel beyin tamiri
opel beyin uzmanı
opel beyinci
opel arızaları

]]>