Opel Direksiyon Kolonu Tamiri

Opel direksiyon kolonu tamirinde öncelikle elektrikli direksiyon kontrol modülü ve kolon komple özel test cihazlarımıza bağlanarak arızanın kaynaklandığı sorun tespit edilir. Tespit edilen arızanın muhteviyatına göre EPS kolonu araçtan sökülerek çalışma tezgahımıza alınır. Sadece EPS kolon tamiri için özel olarak temin ettiğimiz yazılım ve özel ekipman ile arızalı olan EPS Kolonu’nun onarımı yapılır.

Türkiye’de sadece Opel Elektronik’te mevcut olan EPS TEST SİMİLATÖRÜ’müz sayesinde, yazılımsal ve donanımsal olarak EPS direksiyon kolonu belirli sürelerde teste tabi tutulur.

Testleri başarılı olarak geçen EPS direksiyon kolonu aracın üzerine monte edilerek araç üzerindeki diğer ayarlamalardan sonra gerçek ortamda test sürüşüne tabi tutulur.

Tamir aşaması tamamlanan EPS Direksiyon Kolonu firmamız tarafından garanti altına alınmaktadır.

Ayrıca EPS Direksiyon Kolonu tamiri için aracın firmamıza gelmesi gerekmemektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun EPS Direksiyon kolonu^nu söktürerek bize gönderebilirsiniz.

EPS Direksiyon Kolon Tamiri’nde Türkiye’nin en büyhük firmalarına da çözüm ortağı olan firmamız kazasız ve hayırlı sürüşler diler.

Opel Beyin Tamiri

Opel EPS Tamiri